ASİLDER ve SİNOP-FED
600 AİLEYE ULAŞTI

<center> ASİLDER ve SİNOP-FED </center><center><font color=’blue’> 600 AİLEYE ULAŞTI </font></center>

Merkezi Ankara‘da bulunan Ankara Sinoplular Derneği (ASİLDER) ve Sinoplular Federasyonu (SİNOP-FED), her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazanda gereksinimi olanlara umut oldu.

SİNOP-FED ve ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü, bu yıl Türkiye‘nin dört bir yanındaki 600‘ün üzerindeki gereksinimi olan Sinoplu Aile’ye “nakdi ve ayni” yardım yapıldığını söyledi:

ASİLDER Dayanışma Hareketi bütün hızıyla emanetlerinizi ASİLDER ve SİNOP-FED Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Menteş ve ekibi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada üzerine düşen görev ve sorumluluğunu sürdürmektedir. Daha önce, vatandaşlarımızın kişisel ayni ve nakdi yardımlarına kurumsal anlamda da katılımın olduğunu söylemiştik. Bu hafta itibarıyla Türkiye’nin birçok yerinde bizi aracı kılarak gerek erzak gerekse nakdi olarak yapılan bağışlarla 600’ün üzerinde aileye ulaştık. Özellikle isimlerinin zikredilmemesi konusunda hassasiyet göstermemizi isteyen yardımsever kurum ve kuruluşlar ile şahıslara buradan şükranlarımızı sunmak isterim. Veren elin alan elden üstünlüğünün bilinci içinde olan ve katkılarını gerçekten Allah için yapan değerli dostlarımızın eksik olmamasını dilerim. Bu gururu bizlere yaşattıkları için çok teşekkür eder, ASİLDER Dayanışma Hareketi adına hayırlı ramazanlar dilerim.”

(Bu haber “vitrinhaber.com”dan derlendi)

 

Etiketler