CHP’li Canan Kaftancıoğlu:
İSTANBUL’DA KASTAMONU MERKEZLİ ÇALIŞMA

<center> CHP’li Canan Kaftancıoğlu: </center><center><font color=’blue’> İSTANBUL’DA KASTAMONU MERKEZLİ ÇALIŞMA </font></center>

CHP Kastamonu TV’de açıklamalarda bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “İstanbul’da Kastamonu’dan daha çok Kastamonulu var. Partimize Kastamonu nüfusunun yoğunluğu kadar Kastamonulu üye beklediğimizi belirtmek istiyorum. Kastamonulu vatandaşlarımıza çağrımızdır; Partimize gelsinler siyaseti birlikte örgütleyelim, birlikte bu süreci dönüştürelim” dedi.

CHP Kastamonu TV’de “Ilgaz’ın Ötesi”nden izlencesinin bu haftaki konuğu CHP İstanbul İl Başkanı Dr Canan Kaftancıoğlu oldu.

Kaftancıoğlu şunları söyledi:

“23 Haziran 2019 tarihinde İstanbul’da elde ettiğimiz başarının altında Millet İttifakı bileşenlerinin, Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm Anadolu örgütlerinin de başarısı vardı. Bu anlamda Kastamonu örgütümüze ve destek veren tüm Kastamonululara teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi İstanbul‘da Kastamonulu nüfusu fazla. Dediğiniz gibi bir anlamda İstanbul’da Kastamonu’dan daha çok Kastamonuluvar. Partimize Kastamonu nüfusunun yoğunluğu kadar Kastamonulu üye beklediğimizi belirtmek istiyorum. Pandemi süreci bittikten sonra İstanbul’da nüfus yoğunluğu en çok olan 10 ilimizi kapsayan -ki Kastamonu en başlarda geliyor- bir çalışma olacak. Kastamonulu vatandaşlarımıza çağrımızdır; Partimize gelsinler siyaseti birlikte örgütleyelim, birlikte bu süreci dönüştürelim.”

“31 Mart seçimlerinde İstanbul’da Kastamonulu bir belediye başkan adayımız vardı. Kazanması için hem İstanbul’dan hem Kastamonu’dan büyük gayret sarf edildi ama kısmet olmadı. Bir dahaki yerel seçimde inşallah İstanbul’da Kastamonulu belediye başkanı görev yapmaya başlar. Bu konuda yoğun çalışmalarımız var.”

Ilgaz’ın ötesine, Kastamonu’ya ilk fırsatta, ama ilk fırsatta gelmeyi diliyorum. İl başkanımızın şahsında tüm örgütümüze, başta kadınlarımız ve gençlerimiz olmak üzere tüm Kastamonululara selamlarımı iletiyorum.”

Dr Canan Kaftancıoğlu izlencenin sonunda yaptığı açıklamada Kastamonululara her zaman kapılarının açık olduğunu söyledi ve “Tüm Kastamonulu yurttaşlarımızın İstanbul’da Canan Ablaları var, her daim kapımızın Kastamonululara açık olduğunun bilinmesini istiyorum” dedi.

(Bu haber “kastamonugazetesi.com.tr“den derlendi)

Etiketler