ABANA MUHBİR GAZETESİ ÇIKTI

ABANA MUHBİR GAZETESİ ÇIKTI

Selime Hilal Çevik, “Abana Muhbir” adıyla “aylık” bir gazete çıkarmaya başladı.

İlk sayısı (1-30 Kasım 2023) 8 sayfa olarak çıkan gazetede Selime Hilal Çevik, okurlarına şöyle sesleniyor:

Abana Muhbir Gazetesi olarak bu serüvene, siz değerli okuyucularımıza haberlerimizi kaliteli, bilgiye dayalı, tarafsız bir bakış açısı ve gazeteciliğin ilkelerini esas alarak sunma misyonuyla başladık. Bu heyecanı yazarken, bu serüvende bizimle olacak olan okuyucularımıza ‘hoş geldiniz’ diyoruz.”

“Yılın ner ayı, Abana’nın dört bir yanındaki olayları, önemli gelişmeleri titizlikle takip ederek sizlere ulaştırmak için yoğun bir çaba içerisinde olacağız.”

Abana Muhbir Gazetesi, sadece bir haber kaynağı olmanın ötesinde, toplumun sesi, gözü, kulağı olma sorumluluğunu da taşıyor. Bu sorumluluğun farkında olarak sizlere güvenilir, çok çeşitli ve etkili bir haber sunma sözü veriyoruz. Haber değeri taşıyan her olayı tarafsız bir bakış açısıyla ele alıyor, farklı perspektifleri biraraya getiriyoruz.”

“Sizlerle birlikte büyüyerek, daha aydınlık ve bilgiye dalalı bir geleneğe doğru ilerlemek için çaba gösteriyor olacağız.”

“Gazetemizin sayfalarını çevirirken, bize eşlik ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.”

Güzel Abana (1950), Pazaryeri’nin Sesi (1951), Köylünün Sesi (1953), Turistik Abana (1969), Abana (1970), Abana Haber (1984) ve Abana Haber-Kültür’den (2002) sonra, Abana Muhbir, Abana’nın 8. gazetesi oluyor (HTY).

Etiketler