CHP’den İnebolu Yeni Kaymakamı’na:
SÜREKLİ KANDIRILAN İLÇEYE HOŞ GELDİNİZ!

<center> CHP’den İnebolu Yeni Kaymakamı’na: </center><center><font color=’blue’> SÜREKLİ KANDIRILAN İLÇEYE HOŞ GELDİNİZ! </font></center>

CHP İlçe Başkanı Cemal İlyasoğlu, İnebolu’nun Yeni Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar’a  İnebolu’nun yıllardır kandırıldığını vurgulayarak, ‘’Sürekli kandırılan ilçeye hoş geldiniz’’ dedi.

CHP İnebolu İlçe Yönetimi, Yeni Kaymakam Ahmet Vezir Baycar’la “makam”ında “hoş geldin görüşmesi” yaptı.

CHP İlçe Başkanı Cemal İlyasoğlu, görüşmenin ardından şu açıklamayı yaptı:

CHP İlçe Yönetimi olarak Yeni Kaymakamımız Ahmet Vezir Baycar’a hoşgeldiniz ziyareti gerçekleştirdik.  Kendisine cennet gibi bir ilçeye geldiğini, İnebolu‘nun tarih, kültür ve turizm merkezi olduğunu, aslında tarih anlamında Türkiye’nin 2. Çanakkale’si konumunda olduğunu, ancak bu değerinin kullanılmadığını söyledik. Cezaevi, balıkçı barınağı, fen lisesi, plaj gibi birçok konuda sürekli kandırıldığını ilettik. Bu kandırmacaları KASMİBB’in de yaptığını,  KASMİB’in, sokak hayvanları sorunundan kurtaracaklarını açıkladıklarını, fakat  1 defa gelip 10 tane kısırlaştırma yaptıklarını ve bir daha gelmediklerini, Türkocağı binasının mart ayında teslim edilmesine rağmen aylardır ziyaretçiye kapalı olduğunu, Kurtuluş Savaşı’nda Kelseymen Tepesi olmasaydı İnebolu olmayacağını, İnebolu olmasaydı Türkiye Cumhuriyeti kurulamayacağını, ancak Kelseymen Tepesi’yle kimsenin ilgilenmediğini, denize Boyran sahilinde 5 yerden kanalizasyon akıtıldığı için çok kötü koktuğunu ilettik. Kaymakam Vezir’e 5 ilçeye bir tane çöp kamyonunun verildiğini ve bunun yetmediğini, Özel İdare’nin 2. Bir çöp kamyonu daha alması gerektiğini, Kastamonu’nun en çok serası olan köyün İnebolu’da bulunduğunu, köylerimizde yaklaşık 2 bin civarında sera olduğunu, ancak sera üreticilerinin su sorununun yıllardır çözülmediğini hatırlattık. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partinin ilçe teşkilatı olarak geldiğimizi ve referans olarak vatandaşlık hakkı referansının kullanılması gerektiğini  belirttik.  Bizleri çok iyi karşılayan İnebolu‘nun yeni Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar’a bir kez daha hoşgeldiniz ve hayırlı görevler diliyoruz.”

(Bu haber “facebook.com/inebolupostasi”nden derlendi)

Etiketler