SİAD Sinop’u Unutmadı:
“DOYDUĞUMUZ TOPRAKLARDAN DOĞDUĞUMUZ TOPRAKLARA”

<center> SİAD Sinop’u Unutmadı: </center><center><font color=’blue’>“DOYDUĞUMUZ TOPRAKLARDAN DOĞDUĞUMUZ TOPRAKLARA” </font></center>

Sinoplu İşadamları Derneği (SİAD) Başkanı Mukadder YıldırımDoyduğumuz topraklardan doğduğumuz topraklara” savsözü ile 4 yıl önce başlattıkları sosyal sorumluluk projesini bu yıl da sürdüreceklerini ve SİAD olarak Sinop ve ilçelerine ramazan öncesi yiyecek yardımında bulunulacağını söyledi.

Başkan Yıldırım şöyle dedi:

“Doyduğumuz topraklardan, doğduğumuz topraklara” diyerek 4 yıl önce başlatılan kampanya ile Sinop ve ilçelerinde yaklaşık 8 bin aileye her ramazan ayında katkı sunmaya çalıştık. Bu sene de elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince yine memleketimize, hemşehrilerimize destek olma zamanı. Sinoplu İş Adamları Derneğiolarak memleketimizin ve hemşehrilerimizin her zaman yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Bu kampanyaya destek veren tüm işadamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm sivil toplum örgütlerimizi de içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte memleketimize destek olmaya davet ediyorum.”

SİAD olarak 4 yıldır Sinop Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı üzerinden, ayırım yapmaksızın tüm ilçelere yardımlarını ulaştırdıklarını vurgulayan Başkan Yıldırım; “Gün birlik olma, gün ekmeğini aşını paylaşma günü. Gün Sinopluların gurbetteki ile Sinop‘taki ile birbirine destek olma zamanı” diyerek, tüm iş dünyasını “kampanya“larına destek olmaya çağırdı.

(Bu haber “hbr.haber57.com.tr“den derlendi)

Etiketler