Hacıveli Konağı
YENİ YÜZÜYLE BU YIL AÇILACAK

<center> Hacıveli Konağı </center><center><font color=’blue’> YENİ YÜZÜYLE BU YIL AÇILACAK  </font></center>

2018’de Hacıveli Konağı’nı satın alarak “restorasyon“unu yapan MNG Holding Genel Müdürü Kastamonulu Dr Aydoğan Süer, ek yatırımla 110 bin m2 Bungalov türü “270 yatak kapasiteli ekolojik plato“dan oluşan “Quiet Abana“ ile açılışa hazırlanıyor.

“Birbirine 3’er dönüm ara ile yapılan Bungalov Evler‘de devre mülk, sezonluk tatil gibi olanakların yanı sıra toplantı salonları, ekolojik pazar, meyve sebze yetiştiriciliği, hobi bahçeleri, at çiftlikleri, yürüyüş ve bisiklet parkurları, doğa sporlarına uygun bir ortamda güvenli, konforlu, ekolojik ve sessiz tatilin adresi olacak şekilde tasarlanan Ouiet, göz alıcı güzelliklerle dolu bir Abana sunacak.“

Quiet Abana“nın açıklaması şöyle sonlanıyor:

Korona sonrasında her konuda olduğu gibi tatil konusunda da beklentilerimiz çok değişecek. 2020 yıl sonuna kadar bazı bölümleriyle hizmet vermesi planlanan Ouit Abana‘nın 2023 yılında tam kapasite bitirilmesi düşünülürken, cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023‘te Türk turizmine ekolojik tatil açısından model olacak yeni bir konaklama kompleksini tümüyle tamamlayıp açmayı hedefliyoruz.”

(Bu haber “facebook.com/Bozkurt-haber“den derlendi)

Etiketler